Osiągnięcia uczniów

2016/2017

Zuzanna Pypeć kl. IIIBwyróżnienie w V Ogólnoszkolnym Konkursie Plastycznym „W pustyni i w puszczy”

Duet: Julia Bernal, Albert Bajorek kl. III miejsce w „IV Gminnym Konkursie Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej”

Maja Michałek kl. „0”wyróżnienie w konkursie recytatorskim ‘Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą” (kat. klas 0)

Aleksandra Burza kl. IIIBIII miejsce w „XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym”

Izabela Pypeć kl. III Gim.II miejsce w „Międzygimnazjalnym konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – Szwajcaria”

Konkurs plastyczny organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie „W krainie wyobraźni”

Wojciech Kędzior kl. I – III miejsce (w kat. klas I)
Natalia Klimek kl. II – II miejsce (w kat. klas II)

Paulina Dudek kl. IIIA – I miejsce (w kat. klas III)
Kamil Świegoda kl. IIIA –  II miejsce
Zuzanna Pypeć kl. IIIB, Przemysław Jagielski IIIA – wyróżnienia

Klasa IVnagroda w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza Marzanna”

Konkurs szkolny „Najładniejsza ozdoba choinkowa z materiałów ekologicznych”

Natalia Molek – I miejsce
Łucja Chrzanowska – II miejsce
Milena Skrężyna – III miejsce

Szkolny konkurs świetlicowy „Bezpiecznie poruszamy się po drodze”

Weronika Sterkowiec – I miejsce
Aleksandra Burza – II miejsce
Julia Kras-Kocoł – III miejsce

2015/2016

Artur Cich kl. V SP – tytuł Złotego Wirtuoza VII Międzynarodowym Konkursie „Młody Wirtuoz” w Sanoku

Patryk Nalepka kl. III Gim.III miejsce w konkursie „Mat & Fiz is fun” dla uczniów gimnazjum w gminy Tuchów

Kacper Chrzanowski kl. III SPIII miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Książkowy okaz”

Dorota Rzepka kl. II bwyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Książkowy okaz”

Patrycja Dudek kl. III SPwyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Książkowy okaz”

Jakub Gogola kl. IIIwyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym „Książkowy okaz”

Maja Michałek , oddział przedszkolny II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”

Albert Bajorek , kl. I SPwyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”

Mateusz Koza  kl. VI SP–  wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pisanka na wesoło”

Izabela Pypeć kl. II Gim.III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Austrii

Klasa II anagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym „Marzanna na powitanie wiosny”

Patrycja Dudek, Natalia Molek, kl. IIInagroda w Gminnym Konkursie Plastycznym „Marzanna na powitanie wiosny”

Julia Bernal kl. IIII miejsce w Pogórzańskim Testiwalu Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”

Amelia Bajorek, Artur Cich, Miłosz Czekaj, Julia Nalepka, Maja Nalepka, Maciej Stańczyk (uczniowie Szkoły Muzycznej w Tuchowie )
Grand Prix I Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Rytmicznych w Dobczycach
– wyróżnienie specjalne w XV Przeglądzie Zespołów Rytmicznych w Strzyżowie

Filip Chrzanowski kl. IIIIII miejsce w VIII Wolańskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Tarnów (kat. 35 kg)

Łucja Chrzanowska kl. II bIV miejsce w VIII Wolańskim Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Tarnów (kat. 41 kg)

2013/2014

Jakub Pypeć –Kl. I Publiczne Gimnazjum

  • awans do etapu wojewódzkiego konkursu „Losy Dalekich i Losy Bliskich”

Alicja Cich – Kl. I Publiczne Gimnazjum

  • IV miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Aleksandra Cich – Kl. III Publiczne Gimnazjum

  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: gimnazjum)

Adrianna Ustjanowska –Kl. IV SP

  • I miejsce w I Gminnym Konkursie Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej
  • I miejsce w Konkursie „Pisanka na wesoło” kat. IV-VI.
  • wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”
  • podziękowanie za udział w konkursie literackim pt „Schwytaj Białego Kruka”- organizator: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie.

Karolina Sajdak – Kl. VI SP

  • III miejsce w I Gminnym Konkursie Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Zjazdowym Dziewcząt.

Anna i Magdalena Kutypa –Kl. I Publiczne Gimnazjum

  • II miejsce w I Gminnym Konkursie Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

Dawid Gacek – Kl. II Publiczne Gimnazjum

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Dominik Szczepański –Kl. I Publiczne Gimnazjum

  • I miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

Drużyna Publicznego Gimnazjum w Burzynie 

  • II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej

Zuzanna Pypeć –Kl. „O” SP

  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.

Dorota Rzepka – Kl. „O” SP

  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: przedszkola)

Julia Stępińska – Kl. „O” SP

  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: przedszkola)

Kacper Chrzanowski – Kl. I SP

  • II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: klasy I-III)

Miłosz Sterkowiec – Kl. I SP

  • III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: klasy I-III)

 

Bartosz Dudek –Kl. VI SP

  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.
  • III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: klasy IV-VI)

Tomasz Rempała –KL. VI SP

  • I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.

Kacper Kozioł – Kl. V SP

  • II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.

Justyna Czerwińska –Kl. V

  • III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.

Mateusz Świegoda – Kl. IV SP

  • wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.

Weronika Noga –Kl. IV SP

  • Wyróżnienie w Konkursie „Pisanka na wesoło” kat. IV-VI.

Emilia Jamka –Kl. IV SP

  • II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: klasy IV-VI)

Mateusz Koza –Kl. IV SP

  • II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury  w Tuchowie pt.„Moja rodzina, mój dom, mój świat”.(kategoria: klasy IV-VI)

Amelia Bajorek – Kl. III SP

  • III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście”.

Natalia Molek –Kl. I SP

  • wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie na projekt okładki książki pt. „Wiosna w moim mieście

2012/2013


Alicja Cich, uczennica kl. VI SP – finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biblijnego

Maciej Pypeć, ucz. kl. III Gim – I miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym

Karolina Sajdak, ucz. kl. V SP – II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek Anglojęzycznych

Dawid Gacek, ucz. kl. I Gim – I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Tuchowskiej (w kategorii gimnazjum)

Alicja Cich, ucz. kl. VI SP – III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (w kategorii klas IV-VI)

Miłosz Czekaj, ucz. kl. I SP – II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Wierszem Malowane” (w kategorii klas I)

Julia Nalepka, Filip Więcek, Nicoletta Więcek, uczniowie kl. I SP – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Wierszem Malowane” (w kategorii klas I)

Mateusz Świegoda – ucz. kl. III SP – II miejsce w Konkursie Plastycznym Biblioteki Publicznej w Tuchowie „Wierszem malowane” (w kategorii klas II)

Weronika Noga – ucz. kl. III SP – III miejsce w Konkursie Plastycznym Biblioteki Publicznej w Tuchowie „Wierszem malowane” (w kategorii klas II)

Izabela Synowiec – ucz. kl. III SP – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Biblioteki Publicznej w Tuchowie „Wierszem malowane” (w kategorii klas II)

Adrianna Ustjanowska, ucz. kl. II SP – I miejsce w Pogórzańskim Festiwalu Piosenki „Iść w stronę słońca” (w kategorii soliści kl. I-III)


Maciej Stańczyk, ucz. kl. II SP – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Wierszem Malowane” (w kategorii klas II)

Bartosz Dudek, ucz. kl. V SP i Karol Dudek, ucz. kl. VI SP – II miejsce ex aequo w konkursie plastycznym „Tuchowski album o Janie Pawle II” (w kategorii klas IV-VI)

Angelika Wojtanowska, ucz. kl. II Gim – II miejsce w konkursie plastycznym „Tuchowski album o Janie Pawle II” (w kategorii gimnazjum)

Zuzanna Pypeć, ucz. kl. 0 – III miejsce w w konkursie plastycznym „Tuchowski album o Janie Pawle II” (w kategorii przedszkola)

Adrianna Ustjanowska, ucz. kl. III SP – III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pisanka na wesoło” (kategoria kl. I-III)

Izabela Synowiec, ucz. kl. III SP – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pisanka na wesoło” (kategoria kl. I-III)

Maciej Pypeć, ucz. kl. III Gim – II miejsce w Gminnym Turnieju Szachowym


2011/2012


Dawid Gacek, ucz. kl. 6 SP – tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Tuchowskiej

Adrianna Ustjanowska ucz.kl. II SP – II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pisanka na wesoło”

Adrianna Ustjanowska ucz. kl. II SP – wyróżnienie w Pogórzańskim Festiwalu Śpiewających Dzieci „Iść w stronę słońca”

2010/2011


Joanna Lis, ucz. kl. 3 Gim – laureatka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Wiem Więcej”
finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii

Małgorzata Mikrut, ucz. kl. 3 Gim – finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Dawid Gacek, ucz. kl. 5 SP – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Tuchowskiej

Mateusz Świegoda – II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Kwiaty dla mojej Mamy”

Adrianna Ustjanowska – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”

Adrianna Ustjanowska – wyróżnienie w „Gminnym Festiwalu Śpiewających Dzieci”

Mateusz Świegoda – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Biblioteki Publicznej w Tuchowie „Brzechwa dzieciom – ilustracja do wybranego utworu”

2009/2010


Małgorzata Mikrut –  IV Międzypowiatowego Konkursu Geograficznego „Afryka – kontynent problemów i zagrożeń”

Aleksandra Czekaj  –  I Miejsce w IX Gminnym Konkursie Ortograficznym
tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Tuchowskiej

Karol Dudek – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Tuchów 650-lecia”

Daniel Ryś – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Tuchów 650-lecia”

Jarosław Stańczyk – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Tuchów 650-lecia”

2008/2009


Jakub Mikrut –  Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów

Jakub Mikrut – Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii

Krzysztof Gniadek – Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Wiem Więcej” dla uczniów gimnazjów

Jakub Mikrut – Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Wiem Więcej” dla uczniów gimnazjów

Jakub Mikrut  –  II miejsce w konkursie krajoznawczym „ Na szlaku wokół Tuchowa  –  Co się w regionie chowa” (kat. Gimnazja)

Dawid Gacek – I Miejsce w IX Gminnym Konkursie Ortograficznym
tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Tuchowskiej

Duet „Elfy” – III miejsce na Pogórzańskim Festiwalu Piosenki „Iść w stronę Słońca”

Grupa Teatralna – I miejsce w Gminnym Konkursie Widowisk Teatralnych na Święto Bożego Narodzenia

Katarzyna Lis  –  I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Twórczość Jana Matejki” (kat. IV-VI)

Lidia Kuraś – I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Twórczość Jana Matejki” (kat. Gimnazjum)

2007/2008


Joanna Lis  –  finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Jakub Mikrut –  finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów

Jakub Mikrut – finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Wiem Więcej” dla uczniów gimnazjów

Joanna Lis  –  finalistka Konkursu Matematycznego-Przyrodniczego

Duet Elfy  –  II miejsce w Pogórzańskim Turnieju Śpiewających Dzieci „Iść w stronę Słońca”

Elwira Muniak  –  I miejsce w konkursie plastycznym „Zmiany klimatyczne a zdrowie”

Dominika Hawrylak – III miejsce w VII Gminnym Konkursie Ortograficznym

Alicja Ryś  –  II miejsce w Pogórzańskim Turnieju Śpiewających Dzieci „Iść w stronę Słońca”

Komentarze są wyłączone.