WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN „FLYPARK”

13 października 2021r. klasa III wraz z opiekunami wybrała się do FLYPARKU – Parku Trampolin w Tarnowie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

W strojach sportowych uzupełnionych o specjalne skarpetki weszliśmy do głównej hali. Naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki korzystaliśmy z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami „FLY BAR”, zwinnościowa karuzela „ELIMINATOR” oraz „NINJA PARK”.

Bardzo aktywnie spędziliśmy te dwie godziny. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała nas nawet na sekundę. Wielu z nas ma zakwasy, ale było fajnie. Chcemy pojechać tam jeszcze!

Programy edukacyjno-profilaktyczne realizowane w roku szkolnym 2021/2022.

Oddział przedszkolny:

•  Skąd Się Biorą Produkty Ekologiczne

Szkoła podstawowa:

• Program Akademia Bezpiecznego Puchatka (klasa I)
  • Program dla szkół – owoce i warzywa (klasy I-V)
  • Nie pal przy mnie proszę (klasy I-III)
  • Bieg po zdrowie (klasa IV)
  • WZW (klasy VII-VIII)
  • Znamię! Znam Je? (klasy VII-VIII)
  • Trzymaj Formę ( klasy V-VIII)

Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko

Nowość !!!!
Już od 19.10.2021 (wtorek) 17:00 – 18:00 w MOSiR Tuchów ul. Żeromskiego 3a (budynek przy stadionie miejskim)!!!
Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko to program profilaktyczny, którego celem jest przekazanie dzieciom prawidłowych, bezpiecznych postaw wobec psów. Pies jest przedstawiony jako zwierzę przyjazne, a nie wzbudzające strach i przerażenie. Program promuje działania profilaktyczne: założeniem jest zapobieganie sytuacjom ryzykownym z udziałem psów i dzieci poprzez wskazywanie, alternatywnych do ryzykownych, prawidłowych zachowań i działań. Celem programu jest odpowiednie zastosowanie zdobytej wiedzy, a przede wszystkim przećwiczonych umiejętności, w prawdziwym życiu: na spacerze, w parku, na ulicy, we własnym domu – nie tylko podczas zajęć.
Po raz kolejny łączymy siły tym razem z fundacją „Iskierka” z Lubaszowej. Kto lubi zwierzęta, a chciałby się dowiedzieć jak najlepiej reagować i się zachowywać żeby było bezpiecznie?
Zapisy: mosir@tuchow.pl
Imię i nazwisko dziecka, numer telefonu do rodzica.
Dzień zajęć: Wtorek
Godzina: 17:00 – 18:00
Koszt zajęć: 100 zł
Ilość: 8
Ilość miejsc: grupa max. 15 osób
Wiek: 7 – 15 lat
Prowadząca: Ewelina Haraf – 509 254 933

Nasi Stypendyści

„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać” I. Paderewski

Gratulujemy uczniom naszej szkoły wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów. Uczniowie otrzymali dyplomy uznania za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia artystyczne.

Od lewej: Albert Bajorek, Julia Bernal, Kinga Gogola, Dominik Bajorek, Patrycja Ablewicz, Kamila Pypeć