Już pływam – harmonogram wyjazdów

W 2017 r. gmina Tuchów po raz kolejny bierze udział w projekcie marszałkowskim „Już pływam” w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego w formie dotacji celowej.

Realizowany przez gminę Tuchów projekt nauki pływania w 2017 roku obejmuje 135 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Uczniowie mają możliwość nabycia podstawowych umiejętności pływackich, podnieść ogólną sprawność fizyczną, profilaktykę wad postawy i skrzywień kręgosłupa oraz nauki bezpiecznego zachowania w wodzie.

Harmonogram wyjazdów:
– 29 marca
– 5 kwietnia
– 12 kwietnia
– 19 kwietnia
– 26 kwietnia
– 10 maja
– 17 maja
– 24 maja
– 31 maja
– 7 czerwca

Godzina zbiórki na terenie szkoły to 14:50, wyjazd o 15:00. Na basenie zajęcia trwają od 16:00 do 18:00. Planowany powrót około godz. 19:00.

Uczestnicy zabierają ze sobą: strój kąpielowy, ręcznik, klapki basenowe, suchy prowiant.