„Największą sztuką w życiu
jest śmiać się zawsze i wszędzie.
Nie żałować tego, co było
I nie bać się tego, co będzie”
Dziesięć miesięcy wytężonej nauki i ciężkiej pracy, to spore obciążenie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Dwa miesiące odpoczynku należy się więc Wszystkim. Dlatego przyjmijcie Wakacyjne życzenia:
- Dziękując za wysiłek i owocną współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje 2026 były radosne, pełne niezapomnianych wrażeń, inspirujących podróży i ciekawych znajomości.
- Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.
- Gratulujemy Wam tegorocznych osiągnięć w nauce oraz wysiłku, który podejmowaliście przez minione dziesięć miesięcy.
- Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Specjaliści: pedagog specjalny, pedagog i psycholog szkolny








