Zajęcia z judo

W roku szkolnym 2014/2015 w Zespole Szkół w Burzynie będzie możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć ruchowych z dyscypliny gimnastyczno-sportowej JUDO pod patronatem Pałacu Młodzieży z Tarnowa z oddziałem w Tuchowie. Zajęcia prowadzone będą w jednej grupie dla chętnych uczniów pierwszego etapu edukacyjnego klas I-III Szkoły Podstawowej. Warunkiem utworzenia sekcji jest wstępna zgoda rodzica/prawnego opiekuna.

Druki zostaną rozdane w poniedziałek 17.06.2014 wszystkim dzieciom z klas I-III przyszłego roku szkolnego 2014/2015. Osoby zainteresowane proszone są o podpisanie zgody i dostarczenie do obecnych wychowawców lub sekretariatu Szkoły w Burzynie do środy tj. 18.06.2014. Szczegółowych informacji udzielą nauczyciele wychowania fizycznego.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.