Wycieczka do Warszawy

OGŁOSZENIE

W dniach 6-7 października organizowana jest przez Zespół Szkół w Burzynie wycieczka przedmiotowo-rekreacyjna do Warszawy. Koszt wycieczki 200zł. Wpłaty należy dokonać do wychowawców klas do  końca bieżącego miesiąca, tj. 30-09-2014 celem wcześniejszego opłacenia przez organizatora wstępów na obiekty zwiedzane, wymienione poniżej drogą internetową do 20-09-2014.

W programie m.in.: zwiedzanie, Muzeum Powstania Warszawskiego (lekcja 90 min), Stadion Narodowy (przejście z przewodnikiem trasą exklusiv 90 min), Centrum Nauki Kopernik, Stare Miasto, Zamek Królewski, Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Wilanów, Pałac Kultury i Nauki, przejazd autokarem pt. ,,Warszawa nocą’’, nocleg (w tym obiadokolacja) w pierwszym dniu i śniadanie w drugim dniu wycieczki. Warunkiem odbycia wycieczki jest zebranie minimum 45 osób chętnych.

Zachęcamy dzieci młodzież i rodziców do uczestnictwa w planowanej wycieczce z uwagi na obszerny program wycieczki.

zdjecie_626x298

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.