Marzec w naszej szkole

Marzec obfitował w najróżniejsze wydarzenia, w których brała udział cała nasza uczniowska społeczność. I tak:

• 11 marca najechali nas Rzymianie, czyli obejrzeliśmy rekonstrukcję historyczną. Zdjęcia TUTAJ
    IMG_2509
  • 18 marca – Gminny Konkurs Ortograficzny – O sukcesach Ali i Dawida pisaliśmy już wcześniej.
  • 22 marca – podczas “V Imprezy maSowej” w Domu Kultury w Tuchowie nastąpiło rozstrzygniecie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Marzanna na powitanie wiosny” i jak się okazało obie “Reprezentantki” zdobyły uznanie jury i nagrody:
    – Marzanna wykonana przez kl. Ia – I miejsce i darmowy bilet do kina
    – Marzanna wykonana przez rodzeństwo Zuzannę i Piotra Pypeć – wyróżnienie
    WP_20150323_15_08_53_Pro
  • 23 marca obejrzeliśmy przedstawienie profilaktyczne pt. “Najlepszy przyjaciel” Dowiedzieliśmy się dlaczego nie warto przesiadywać godzinami przed komputerem lub telewizorem i jak bardzo powinniśmy docenić naszych prawdziwych przyjaciół.
    Zdjęcia TUTAJ
    WP_20150323_10_52_37_Pro