Wycieczka klasy VI na Brzankę

20.09.2015 r. o godzinie 7:30 rano klasa 6 licząca 16 osób pod opieką pani Urszuli Dudek i pani Doroty Librant wyruszyła na wycieczkę  na Brzankę. Trwająca blisko 2 godziny podróż przebiegała miło i przyjemnie. Około godziny 9:30  byliśmy już na szczycie. Na początku odpoczywaliśmy i w spokoju czekaliśmy na otwarcie baru, który znajduje  przy schronisku. Potem każdy z nas wszedł do środka i zamówił sobie coś pysznego np. frytki, żurek lub bigos. Niektórzy mieli ochotę na pizzę, ale z powodu małych problemów, nie mogli tego zrobić, więc wybrali coś innego. Potem posiedzieliśmy chwilę na dworze. Pogoda była naprawdę piękna, a otoczenie lasu stwarzało przyjemną atmosferę. Wracając „zahaczyliśmy” o tak zwaną Willę. To także urokliwe miejsce. Dobrze się bawiliśmy i zachęcamy wszystkich do takich jesiennych podróży .

Opracowała: A. Ustjanowska

GALERIA
IMG_3001

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.