Projekty gimnazjalne 2017

30 maja 2017 roku w Zespole Szkół w Burzynie uczniowie klasy II gimnazjum jak co roku zaprezentowali swoje projekty.

Uczniowie zaprosili nas w niezwykłą podróż po świecie. Zwiedziliśmy Wiedeń delektując się smakiem torcika Sachera i kawy wiedeńskiej. Następnie wybraliśmy się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie wszystko jest największe, najdroższe. Mieliśmy nawet okazję zobaczyć wykonane makiety dwóch ważnych budynków: Burdż Chalifa oraz Burj-al-Arab.

Kolejnym miejscem był Meksyk. To urokliwe miejsce poznawaliśmy delektując się jedną z typowych meksykańskich potraw: nachos. Będąc w takiej wirtualnej podróży poznaliśmy także najbardziej niezwykłe, zadziwiające zwierzęta świata,  jak np. trzewikodziób. Na koniec obejrzeliśmy film kryminalny, bo wszystko w życiu może się zdarzyć …

Podsumowując, projekty naszych uczniów zainspirowały oglądających do podróży, poznawania świata i przyrody.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.