Sukces naszych uczniów!

21  grudnia  2017 r. w  Domu Kultury w Tuchowie odbył się kolejny, bo już V Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej. W tym roku spośród 31 wykonawców jury wybrało zwycięzców w trzech różnych kategoriach. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły, dwa duety i jedna solistka. Wszyscy pięknie zaprezentowali się na scenie, a sześcioro wykonawców stanęło na podium!

Duet Julia  Bernal  i  Albert  Bajorek  zajął  I   miejsce w kategorii klas I-III. Zespół wokalny w składzie: Julia Nalepka, Maja Nalepka i Nicoletta Więcek  zdobył  II miejsce w kategorii klas IV-VI, a solistka Karolina Fiedor wyśpiewała  II miejsce w kategorii klas VII i oddziałów gimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!  Brawo Wy!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.