Dzień Św. Patryka

W piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Św. Patryka. To radosne święto jest obchodzone od wielu lat i to nie tylko w Irlandii.
Jak mówią mieszkańcy Zielonej Wyspy ,,każdy chciałby choć jeden dzień w roku być Irlandczykiem” i właśnie dzisiaj wszyscy uczniowie mogli poczuć ten klimat. Przy dźwiękach irlandzkiej muzyki, ubrani na zielono przemierzali szkolne korytarze w poszukiwaniu garnka ze złotem.

Nie zabrakło życzeń dla wszystkich Patrycji i Patryków w naszej szkole, słodkości, drobnych zielonych upominków oraz konkursów.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim za udział w szkolnym konkursie plastycznym: ‘I’m a little Leprechaun’.

A byli to:

Kl. I A
I miejsce – Julia Kras- Kocoł
II miejsce  -Michał Fiedor
III miejsce – Anna Jagielska

Kl. I B
I miejsce – Kinga Gogola
II miejsce – Joanna Burza
III miejsce –  Blanka Więcek

Kl. II
I miejsce – Julia Pytko
II miejsce – Milena Dawid
III miejsce – Martyna Małecka

Kl. III
I miejsce – Bartłomiej Ablewicz
II miejsce – Patryk Gogola
III miejsce – Julia Bernal

Zawody narciarskie na “Jurasówce”

Miło nam poinformować ze w Gminnych Igrzyskach Dziecięcych w slalomie gigancie uczniowie naszej szkoły Kamil  Stępiński zajął III miejsce, a Albert Bajorek IV miejsce w kategorii IV. Chłopcy Kl. III i mł.

Gratulujemy!