Konkurs plastyczny

Jak co roku Zespół Sztuk Plastycznych w Tarnowie zaprasza nas do wzięcia udziału w konkursie „Dzieckiem być…”

Temat tegorocznego konkursu „ Kolory świata” – związany jest z postacią Jana Pawła II jako podróżnika. W ciągu 27 lat pontyfikatu odwiedził on 135 krajów. W każdym z nich przemawiał w jego języku ucząc otwartości na świat, na inne kultury i tradycje.
Pokażcie to w swojej pracy plastycznej.

Kategorie wiekowe;
„Maluch’ – I – III
„Młodzik” – IV – VI
„Nastolatek” -VII- VIII
Format pracy: A 3 (duży blok techniczny)
Technika: dowolna

Termin : do 25 XI 2020 (w tym dniu będzie można dostarczyć pracę do szkoły) – etap szkolny
Wybrane prace zostaną przesłane do Liceum Plastycznego w Tarnowie. Komisja konkursowa do 10 XII poda wyniki.
Prace podpisujemy na odwrocie ołówkiem

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W SZKOLE!

Szanowni Państwo!
Do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną.
Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej. Oddział przedszkolny w szkole podstawowej będzie funkcjonował bez zmian.
Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoły podstawowe będą miały obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlic szkolnych dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.
Anna Maria Karcińska