1 turniej szachowy z cyklu GRAND PRIX 2021/22

W niedzielę 19 września rozpoczął się kolejny cykl turniejów szachowych pod nazwą GRAND PRIX 2021/22. Pierwszy turniej nowego cyklu został rozegrany w budynku OSP w Karwodrzy. Nie mogło w nim zabraknąć naszych uczniów.

Bardzo wysokie – 4 miejsce – zajął Marcin Sowiżdżał. Wyprzedzili Go tylko o kilka lat starsi zawodnicy. 10 m-ce zajęła Oliwia Sowiżdżał, a tuż za pierwszą dziesiątką – na 12 m-cu – uplasował się Grzegorz Gniadek. W turnieju zagrali też: Nikodem Sowiżdżał oraz – po raz pierwszy – Nikodem Hudyka oraz Igor Grzywacz.

W turnieju wzięło udział 34 szachistów i szachistek. Pełne wyniki turnieju znajdują się na stronie www.szachy.cal24.pl

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej Szkoły!

J. Poręba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.