Złaz Patriotyczno – Turystyczny. Łowczówek 2021

„Gdy zapłonął nagle świat
Bezdrożami szli przez śpiący las
Równym rytmem młodych serc ……..”

W dniu 5 listopada 2021 r. uczniowie klas VIII wraz z opiekunami wzięli udział w Złazie Patriotyczno – Turystycznym Łowczówek 2021. Podczas złazu ogłoszono wyniki konkursu na Wieniec Nagrobny „Żołnierska Pamięć”. 4 listopada 2021 r. wieńce były wystawione na Tarnowskim Rynku do oceny przez mieszkańców Tarnowa. Miło nam poinformować, że właśnie głosami mieszkańców Tarnowa zdobyliśmy I miejsce.

Konkurs plastyczny “Nie pal przy mnie, proszę”

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie zaprasza uczniów klas I, II i III do udziału w konkursie plastycznym “Nie pal przy mnie, proszę”

Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej tematycznie nawiązującej do profilaktyki antytytoniowej, ograniczenia palenia tytoniu, wpływu palenia tytoniu na zdrowie.

Do konkursu należy zgłaszać tematyczne prace wykonane:
– w technikach: malarstwo, rysunek, wycinanki, kolaż (płaski)
– format: A3, A4
– materiał: papier, karton

Czas trwania konkursu:
– etap I – szkolny: do 19 listopada 2021 r.
– etap II powiatowy: do 26 listopada 2021 r.

Wyłonienie zwycięzców konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w terminie do dnia 6 grudnia 2021 r.

Wszyscy uczestnicy etapu powiatowego otrzymają dyplomy oraz drobne upominki, natomiast laureaci także nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do udziału w konkursie!