„Koduj z Gigantami – Szyfry i Zagadki”

Wystartowała rejestracja na 10. edycję ogólnopolskich warsztatów z programowania. „Koduj z Gigantami – Szyfry i Zagadki”

W Tarnowie zajęcia będą się odbywały stacjonarnie przy ul. Dąbrowskiego 21 w dniach 05.02 oraz 06.02.2022

Link do strony programu i zapisów
https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj-z-gigantami

Koduj z Gigantami to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, odbywające się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w Polsce i za granicą. Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna. Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w programowaniu próbują po raz pierwszy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.