Sukces w konkursie „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”!

W dniu 15 lutego 2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie gminnym XXI edycji ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach.

W rywalizacji wzięły udział drużyny z 3 szkół:

Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka w Burzynie,
Szkoły Podstawowej im. sierż. AK Józefa Siwaka „Waligóry” w Buchcicach
Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach.

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się pod hasłem „O wodzie w przyrodzie.”

Miło nam poinformować, że drużyna z naszej szkoły w składzie:
👉 Patrycja Ablewicz klasa VIII b
👉Aleksander Nalepka klasa VIII b
👉Bartłomiej Ablewicz klasa VII

zajęła I miejsce

Uczniowie naszej szkoły będą reprezentować naszą gminę w kolejnym etapie konkursu. Uczniowie pisemnie odpowiadali na 25 pytań. Pierwsze 15 pytań dotyczyło szeroko pojętej tematyki wodnej, a kolejne 10 dotyczyło Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki.

Zwycięzcom gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za przemiłą atmosferę!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.