DZIEŃ OJCA

,,Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać,
trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody,
tylko miłość ojca ma się bez zdobywania i bez zasług.”
/H. Auerbach/ 

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. W Polsce Tatusiowie obchodzą swoje święto od 1965 roku. Choć nie jest to dzień tak rozpoznawalny jak święto mam, to ojcowie bardzo je sobie cenią.

W tym dniu warto sprawić swojemu Tacie niespodziankę i złożyć oryginalne życzenia. Najpiękniejsze życzenia, to oczywiście te złożone osobiście. Jeśli jednak nie możemy w tym dniu spotkać się z Tatą, pamiętajmy aby do niego zadzwonić. Można również Mu wysłać kartkę z napisanymi życzeniami.

Dzisiaj dziękujemy naszym Tatom za wszystko i składamy im najpiękniejsze życzenia:

Dziś Dzień Ojca Drogi Tato. Co Ty dzisiaj powiesz na to? Ślę Ci szczere me życzenia. Czy w Twym życiu to coś zmienia? Mam nadzieję, że się cieszysz! I że dzisiaj się nie spieszysz. Bo to święto jest dla Ciebie, byś urządził je dla siebie. Każdy Tata je obchodzi. Ty też obchodź. Co to szkodzi!!!

 A jeżeli nie dasz rady zjeść tej całej czekolady, tortu, lodów i piernika znajdziesz we mnie pomocnika!!!!

Anna Zaucha – Pedagog szkolny

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.