Witaj Szkoło

„Chcesz być kimś w życiu, to się ucz, abyś nie zginął w tłumie;
Nauka – to potęgi klucz, w tym moc, co więcej umie.
I zważ, nie popchną tego wstecz, ani pochłoną fale,
Kto umie choćby jedną rzecz, lecz umie doskonale”

/Ignacy Baliński/

Drodzy Uczniowie!

Życzę Wam, aby nauka w nowym roku szkolnym 2023/2024 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą wkroczyliście.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim Szanownym Rodzicom i Opiekunom. Wasze zaangażowanie w sprawy szkolne jest bezcenne i zawsze mile widziane.  Liczymy na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Naszej Pani Dyrektor, Nauczycielom i Specjalistom życzę radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów. Pamiętajcie, że nie wszystkie z nich da się zmierzyć ocenami uczniów. Bądźcie dla naszych uczniów autorytetem, źródłem wiedzy i wsparciem.

Pedagog szkolny – Anna Zaucha

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.