23 czerwca DZIEŃ OJCA

Po święcie mamy, przychodzi nam celebrować dzień taty.  Obchodzimy go 23 czerwca, a w tym roku przypada ono na niedzielę, czyli dla większości z nas dzień wolny od pracy i szkoły. To doskonała okazja, by spędzić święto z tatą, bez konieczności kupowania kolejnego krawata czy zestawu kosmetyków. Panowie z pewnością ucieszą się bardziej z prezentu danego prosto od serca, zwłaszcza jeśli tym prezentem będzie wspólnie spędzony czas. 

Święto jest znakiem szacunku za trud wychowania, jaki wkładają ojcowie w okresie dorastania dzieci. W tym dniu pamiętajmy, by złożyć życzenia Tatusiom. Małe dzieci z tej okazji przygotowują dla swoich ojców laurki z wierszykami. Starsze dzieci obdarowują ojców upominkami. Szanowni Tatusiowie naszych uczniów prosimy przyjąć serdeczne życzenia:

Dziś Dzień Ojca Drogi Tato.
Co Ty dzisiaj powiesz na to?
Ślę Ci szczere me życzenia.
Czy w Twym życiu to coś zmienia?
Mam nadzieję, że się cieszysz
i że dzisiaj się nie spieszysz.
Bo to święto jest dla Ciebie,
byś urządził je dla siebie.

W imieniu uczniów Anna Zaucha – pedagog szkolny

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.