Ślubowanie pierwszoklasistów A. D. 2014

We czwartek, 23 października 2014, odbyła się w Naszej Szkole uroczystość, podczas której uczniowie klas pierwszych w obecności Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego, swoich Rodziców oraz starszych koleżanek i kolegów ślubowali „dbać o dobre imię klasy i szkoły”.

Każdy z pierwszoklasistów otrzymał na pamiątkę tego wydarzenia teczkę na świadectwa szkolne, okolicznościowy dyplom, a także swoją pierwszą legitymację uczniowską.

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Burzynie miało w tym roku wyjątkowy charakter, ponieważ w szkolnych ławkach zasiadło aż 34 nowych uczniów. Wychowawczyniami tegorocznych pierwszoklasistów są panie mgr Małgorzata Cich oraz mgr Kinga Burza.

Uroczystość uświetniły swoimi występami uczniowie klas pierwszych, których uśmiechy były najlepszym potwierdzeniem wesoło wyśpiewanych słów piosenki: „Bo nasza szkoła z radości słynie – my ją lubimy, a ona nas!”

Nie sposób pominąć wzorowej postawy Rodziców naszych pierwszaków, którzy nie tylko przyszli podziwiać i wspierać swoje pociechy w tym wyjątkowym dla nich dniu, ale w dużej mierze poświęcili swój czas na przygotowanie całej uroczystości.

Zdjęcia zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

IMGP8601

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.