VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci “Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”

Zachęcamy uczniów Szkoły Podstawowej do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci “Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”.

Prezentacja konkursu odbyła się 9 marca 2017r. a dokonali jej :
– pani Alicja Choczyńska – kierownik Placówki Terenowej KRUS w Tuchowie
– pan Stanisław Cich – samodzielny inspektor.

W trakcie prezentacji udzielono różnorakich informacji, m. in. na temat różnych zagrożeń czyhających ze strony środków chemicznych stosowanych w gospodarstwach rolnych, zasad zachowania się w pobliżu maszyn rolniczych czy sposobom zapobiegania wypadkom.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, na temat zapobiegania wypadkom dzieci związanym z obecnością w gospodarstwie rolnym substancji chemicznych.

Praca powinna być wykonana indywidualnie przez uczestnika konkursu z materiałów trwałych, gwarantujących odporność na zniszczenie w czasie transportu. Pracy nie należy oprawiać. Praca powinna być opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem.Prace składamy do 31.03.2017r.

Wszystkich informacji na temat konkursu udziela p. M. Cich .

Patronem Honorowym konkursu jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Medialny patronat: dwutygodnik AGRO SERWIS, Telewizja Interaktywna AgroNews.com.pl, Tygodnik Poradnik Rolniczy, magazyn rolniczy Agro Profil,Gospodarz.pl Twój Portal Rolniczy.

GALERIA

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.