Kiermasz kartek świątecznych, XI Misyjny Jarmark z Aniolami

Informujemy, że nasza Szkoła bierze udział w kiermaszu kartek świątecznych i wieńców adwentowych, który odbędzie się w I niedzielę Adwentu przy Kościele św. Jakuba w Tuchowie. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na Stowarzyszenie Dzieci Niepełnosprawnych ” Nadzieja”. Zachęcamy do włączenia się w przygotowanie kartek lub do ich zakupu.

Przygotowujemy się również do XI Misyjnego Jarmarku z Aniołami, który odbędzie się w III niedzielę Adwentu w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w Tuchowie. Biorąc udział w Jarmarku wspieramy budowę kościoła w Mińsku na Białorusi.

Uczniowie wykonywać będą ozdoby świąteczne, aniołki i inne produkty, które będą  rozprowadzane na Jarmarku.

Zachęcamy do wsparcia naszych działań.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.