Wspomnień czar – Andrzejki

”Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju

Wolę swoją okaż i miłego pokaż.”

Czy we współczesnym świecie znajdzie się  miejsce na nutkę romantyzmu i zapomnienia? Bez wątpienia tak! Przekonali się o tym wszyscy uczestnicy andrzejkowej zabawy, dla których Samorząd Uczniowski przygotował wieczór pełen wróżb i niespodzianek. Oprócz tradycyjnego lania wosku, można było zagrać w ”miłosną ruletkę”, posłuchać  ”szeptu gwiazd”, czy też popłynąć “łodzią przeznaczenia”. Dla uczestników andrzejek przygotowano również ciekawe konkursy i  słodkie nagrody. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem układów tanecznych zaprezentowanych przez starsze klasy i czekamy na więcej!!! Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie zabawy.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.