WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY DLA JULKI

“Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna”.

WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY DLA JULKI

Po ciężkiej pracy w pierwszym półroczu nasi uczniowie zasłużyli na odpoczynek i trochę rozrywki w postaci zabawy karnawałowej połączonej z walentynkami. Sala gimnastyczna przeobraziła się w prawdziwą salę balową. Kolorowe kwiaty wspaniale komponowały się z barwnymi strojami uczniów, którzy wcielili się w ulubionych przez siebie bohaterów z bajek i filmów. Skoro zabawa na sali gimnastycznej więc i gimnastyka w rytmie belgijki, salsy, lambady… Tego dnia nie zabrakło zespołów tanecznych z poszczególnych klas, które zaprezentowały swoje układy taneczne i własne choreografie.

Ważnym punktem zabawy był kiermasz przepysznych ciast oraz loteria, z których dochód został przeznaczony na Fundację ,,Zdążyć z Pomocą”, której podopieczną jest Julka.
Zorganizowanie tak dużej imprezy wymaga ogromnego zaangażowania rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Możemy być dumni z tak wspaniałej współpracy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę!