Wyniki Pierwszego Szkolnego Turnieju Szachowego

 

We wtorek 17-04-2018 odbył się I Szkolny Turniej Szachowy w którym uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka i Odziału Gimnazjum. Turniej obejmował 5 rund w  tempie gry 10 min dla zawodnika. Gospodarzem turnieju była Pani Dyrektor Szkoły Anna Maria Karcińska. Prowadzącym i sędzią głównym był Pan mgr Janusz Poręba. Współorganizatorami byli nauczyciele szkoły Pani Urszula Dudek i Józef Szary – sędziowie pomocniczy turnieju.

Wyniki turnieju po piątej rundzie w klasyfikacji ogólnej zawodników.

Wyniki w dodatkowej  klasyfikacji dla klas 0-3 przedstawiają się poniżej:

W kategorii dziewcząt: 

I miejsce uzyskała Julia Kras Kocoł z klasy I b

W kategorii chłopców:

I miejsce Sowiżdżał Marcin z klasy 0

II miejsce Grzegorz Przybyła z klasy II

III miejsce Michał Fiedor z klasy I b

Oficjalna dekoracja zwycięzców turnieju odbędzie się w czasie apelu szkolnego w najbliższym tygodniu.

GALERIA

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.