Pożegnanie lata – aktywnie i miło.

19 września uczniowie naszej szkoły spędzili  razem miło i aktywnie  jeden z ostatnich dni lata .Korzystając z  pięknej słonecznej pogody wyruszyli na wycieczki.

Klasy 4- 5 wraz z opiekunami wybrały  się do Doliny Białej w Tuchowie. Tam skorzystali z licznych przygotowanych dla nich atrakcji – jazdy konnej, siłowni plenerowej, zamku dmuchanego, gier i zabaw zespołowych.

Uczniowie  wrócili  bardzo zadowoleni ,zintegrowani we wspólnej zabawie na świeżym powietrzu .

Klasa 6 natomiast z wychowawczynią wyruszyła szlakiem turystycznym do lasu tuchowskiego. Tam przeszli ścieżką  przyrodniczo – dydaktyczną. Na jej trasie znajdują się tablice edukacyjne, z których można zdobyć i pogłębić wiedzę na temat środowiska leśnego. Las jest miejscem sprzyjającym rekreacji , dlatego uczniowie bardzo dobrze tam się czuli. Niepotrzebne były telefony komórkowe , nie brakowało tematów do rozmów. Czas płynął szybko i nikt nie czuł się zmęczony , mimo , że pokonana została trasa ok.15 km.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie “naładowali baterie” i nie zabraknie im teraz zapału i chęci do pracy.Podobny obraz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.