Kiermasz książki

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza miłośników czytania na kiermasz, który rozpocznie się 22 listopada.

Można tanio kupić dobrą książkę.

Zapraszamy :)))

Góra grosza – XVIII edycja akcji charytatywnej

Zapraszamy do udziału w akcji “Góra grosza”.

Jest to już XVIII edycja akcji Góra Grosza.

W tym roku nasza szkoła przyłączy się do akcji. Prosimy o przygotowanie groszaków, mile widziane 1 i 2 złotówki (zbierać będziemy monety o każdym nominale – ważny jest gest i chęć pomocy).

Pieniądze będziemy zbierać w klasach do słoików. Jesteśmy przekonani, że wszyscy nauczyciele i uczniowie włączą się w akcję.

Zebrane pieniądze będą przekazane na pomoc dla potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień “World Hello Day”

W środę 21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień “World Hello Day”.

Podobnie jak w ubiegłym roku pragniemy w tym dniu okazać życzliwość i zrozumienie dla najbardziej potrzebujących.

Będziemy wspierać podopiecznych fundacji Pomóż i Ty . Cegiełkę można kupić w cenie 2 zł.

Okażmy sobie w tym dniu życzliwość i pozdrawiajmy się .

Wystarczy uśmiech, dobre słowo, podanie ręki. Naprawdę niewiele trzeba by być życzliwym dla drugiego człowieka. Postarajmy się by ten dzień był szczęśliwym dla każdego z nas :-)))