Udział drużyny szachowej w Turnieju o Puchar Burmistrza

Z przyjemnością informujemy , że drużyna szachowa w składzie : Marcin Sowiżdżał, Oliwia Sowiżdżał , Grzegorz Gniadek i Adam Dudek wzięła udział w IX Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Tuchowa 2019.

W Turnieju wzięło udział 14 drużyn reprezentujących sołectwa, osiedla i szkoły, złożonych z zawodników o najwyższym poziomie .Rozegrano 7 rund w tempie P’ 15. Po 6 rundzie nasza drużyna była na 3 m-cu wśród Juniorów i na wysokiej 8 pozycji wśród wszystkich drużyn.

Ostatecznie zajęli 4 m-ce wśród Juniorów .Był to nasz pierwszy tak dużej rangi występ drużynowy.

Jako debiutanci wypadliśmy super i zebraliśmy wiele gratulacji.

Nasz   najmłodszy zawodnik zawodów, miał zaszczyt zagrać z Panią Burmistrz.

Cieszymy się z sukcesu , gratulujemy i życzymy wytrwałości i powodzenia w kolejnych Turniejach.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.