VI Bieg Burzyński

Zapraszamy 2 czerwca 2019 do Burzyna na VI Bieg Burzyński oraz I Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking

Dla kogo jest ta impreza sportowa?
Dla wszystkich którzy kochają biegać. Dla osób które dopiero zaczynają i dla osób zaawansowanych. Różnego rodzaju dystanse pozwalają każdemu aktywnie uczestniczyć w święcie  biegania w Dolinie rzeki Białej. Zaczynamy od biegów dla dzieci i młodzieży rozgrywanych na stadionie sportowym, a dla dorosłych mamy przygotowane 2 dystanse:
I Pogórzańskie Mistrzostwa w Nordic Walking na dystansie 5.5 km
oraz VI Bieg Burzyński na dystansie 10 km w urozmaiconym terenie, w przepięknej scenerii u podnóża pasma góry Brzanki oraz Doliny rzeki Białej.
Z okazji Dnia Dziecka organizator przygotował również szereg atrakcji dla najmłodszych i całych rodzin.
W pakietach m.in. oryginalne odlewane medale, torby z nadrukami, żele regeneracyjne do kąpieli, zdrowy dietetyczny posiłek, elektroniczny pomiar czasu oraz opieka medyczna i masażystów na mecie.
Dla najlepszych biegaczy oraz uczestników nordic walking organizator przygotował atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach.

• – 2 czerwca 2019r. (niedziela) – Burzyn
    – Start i Meta (Stadion LKS BURZYN)
  • – Biuro zawodów: 8:30-10:30
  • – Start Biegów Dzieci – godz. 10:00 (stadion)