Program Dnia Dziecka 04-06-2019

Kl 0,1,2,3,
Kl 4,5a, 5b
Kl  6,7,8,III G
Godz 9:30 bieg po medal w 3 kategoriach dla wszystkich chętnych przez cały czas trwania imprezy
Kl 0 – 3,  1 okrążenie
Kl 4-6,    2 okrążenia
Kl. 7,8, III  3 okrążenia
Godz 11: 00 Policja Tarnów prezentacja radiowozu i motocykla policyjnego, konkursy wiedzy o przepisach ruchu drogowego
Godz 12:00 OSP Burzyn prezentacja wozu strażackiego
Od godz.10: 00 grill, pieczone kiełbaski, ciasta domowe , poczęstunek, lody, napoje, zjeżdżalnia dmuchana duża
Godz 13:00 Zakończenie.

Wyniki konkursu literackiego

Miło nam poinformować, że w ramach przygotowań do IV Sympozjum Historycznego rozstrzygnięty został  szkolny konkurs O czym szumią burzyńskie lipy?

Uczestnicy mieli za zadanie napisanie tekstu literackiego o Burzynie.  Praca mogła mieć formę opowiadania, legendy, baśni, wiersza, listu, wywiadu itp.

Komisja w składzie:  Józef Kozioł, Dorota Witalis,  Beata Augustyn wyłoniła laureatów  w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii dzieci młodszych:

1 miejsce- Joanna Burza

2 miejsce- Gabriela Kita

3 miejsce- Piotr Synowiec

W kategorii dzieci starszych

1 miejsce – Adrianna Ustjtanowska

2 miejsce  – Amelia Bajorek

2 miejsce-  Kornelia Sajdak

3 miejsce- Artur Cich

Wyróżnienia:

Monika Szpałek

Izabela Synowiec

Dziękujemy  wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Egzamin na kartę rowerową

Informujemy , że egzamin na kartę rowerową odbędzie się 4 czerwca o godz. 8:30 na boisku szkolnym. Uczniowie mogą przyprowadzić rowery, mile widziane kaski.

Powodzenia.