Mistrzostwa Szkoły w szachach – ogłoszenie

W najbliższą środę 23 czerwca zostaną rozegrane Mistrzostwa Szkoły w szachach. Turniej rozpocznie się o godz. 8.30 w sali nr 207 (sala lekcyjna klasy 8). Zbiórka pod salą o godz. 8.15. Planuję rozegranie turnieju w dwóch grupach – osobno dla chłopców i dziewcząt. Jednak jeśli okazałoby się, że zbierze się niewielka ilość graczy, to zagramy w jednej grupie turniejowej (chłopcy z dziewczętami). Jednak wtedy i tak zostaną wyłonione dwie klasyfikacje – z podziałem na chłopców i dziewczęta.

W turnieju mogą grać uczniowie z klas 0-8.

Tempo gry: P’15
Ilość rund: 7 (może być mniejsza, jeśli będzie mała ilość uczestników)
Planowane zakończenie turnieju: ok. godz. 12
Opłata wpisowa: 0 zł.

Nagrody:
– dyplomy dla 3 najlepszych chłopców i 3 najlepszych dziewcząt (rozdane na koniec roku szkolnego)
– każdy zawodnik i zawodniczka otrzyma drobny upominek

Proszę, aby chętne osoby zapisały się wcześniej do turnieju. Można to zrobić u WF-istów, albo poprzez dziennik elektroniczny, wysyłając do mnie stosowną informację. Wcześniejsze zapisanie się do turnieju pozwoli na przygotowanie odpowiedniej ilości sprzętu. Jeśli ktoś zgłosi się do turnieju w środę, to też oczywiście będzie mógł grać :)

Janusz Poręba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.