Mistrzostwa Szkoły w szachach – wyniki

23 czerwca rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły w szachach. Do rywalizacji stanęło 14 dzieci z klas 1-7 (10 chłopców i 4 dziewczęta). Chłopcy i dziewczęta grali w jednej grupie, zaś po zakończeniu turnieju zostały wyłonione osobne klasyfikacje.

Młodzi szachiści zagrali 7 rund tempem P’15.

W grupie dziewcząt Mistrzynią Szkoły została Oliwia Sowiżdżał z klasy 7a, która wygrała też cały turniej gromadząc komplet punktów. Drugie miejsce zajęła Anna Dudek z klasy 7a, a trzecia była Emilia Pypeć z klasy 6.

Wśród chłopców Mistrzem Szkoły został Grzegorz Gniadek z klasy 7a. Drugi był Nikodem Sowiżdżał z klasy 5, a trzecie miejsce zajął Adam Dudek z klasy 7a.

W klasyfikacji klas 1-3 zwyciężył Marcin Sowiżdżał z klasy 2. Drugie miejsce zajął Adrian Bąk z klasy 2, a trzecie Igor Bąk z klasy 1.

Fotografie z zawodów – wykonane przez Panią Annę Sajdak – znajdują się na profilu Facebookowym naszej szkoły.

Janusz Poręba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.