Mamy pojemnik na nakrętki

”Podziwiać należy wielkie czyny a nie słowa”

Składamy najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie lokalnych firm dla naszej akcji i okazaną życzliwość. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować zakup „serca na nakrętki”, dzięki niemu będziemy mogli wspierać i pomagać potrzebującym.Sponsorami naszego serduszka są:👉 M.P. Meble👉Auto-Usługi „Stanlej”👉S.c. Jakub Siwak👉Małgorzata i Grzegorz Jagoda👉Blacharstwo pojazdowe Bartłomiej Madej👉Mechanika pojazdowa Krzysztof Oleś👉Auto Usługi Arkadiusz Słowik 👉Sklep wędliniarski Amigos👉F.H.U. „Aga i Piotr”👉Jarosław Makowiec👉Zakład kamieniarski Andrzej Skrężyna👉Auto Mechanika Janusz Serafin👉ROJAR R.E.J. Osika👉Gospodarstwo ogrodnicze Teresa i Paweł Kloch

Dziękujemy również anonimowym darczyńcom. Wielkie podziękowania także dla Rady Rodziców za poświęcony czas i dobre słowo ❤️

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.