Puchary dla naszych szachistów

12 grudnia w Domu Strażaka w Karwodrzy odbył się, zorganizowany przez tamtejszą Ochotniczą Straż Pożarną, Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym wzięły udział 43 osoby z naszej Gminy. Zagrało w nim 12 uczniów naszej szkoły. Troje z nich zajęło miejsca na podium i wróciło do domu z okazałymi pucharami.

W grupie juniorów młodszych zwyciężył Marcin Sowiżdżał. Również 1 m-ce zajęła – w grupie juniorek starszych – Oliwia Sowiżdżał. Zarówno Marcin jak i Oliwia nie przegrali w całym turnieju ani jednej partii. Ponadto w grupie juniorek starszych podium wywalczyła Julia Kras-Kocoł, która zajęła 3 m-ce.

Wszystkie dzieci otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja.

Pełne wyniki turnieju znajdują się na stronie.

J.P.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.