Gminny turniej szachowy w naszej szkole

niedzielę, 28 maja o godz. 9.00 w naszej szkole odbędzie się turniej szachowy dla dzieci ur. w roku 2013 (rocznik klasy 3) i młodszych.

Turniej odbędzie się w dwóch grupach:

  • Mistrzostwa Gminy do 6, 8 i 10 lat (osobno dla dziewcząt i chłopców) – to turniej trudniejszy przeznaczony dla dzieci, które potrafią już matować i grać z zegarem szachowym. Dla zwycięzców mamy 6 kompletów medali.
  • „Pierwsze kroki w Krainie Szachów” – to turniej łatwiejszy, przeznaczony dla dzieci początkujących, które znają tylko ruchy poszczególnych bierek (to jedyny taki turniej w całym roku! – idealny moment na to, aby po raz pierwszy zagrać na turnieju szachowym)

Wszystkie dzieci ­– niezależnie od zajętego miejsca – otrzymają drobne upominki.

Zapisy do turnieju do piątku, 26 maja przez formularz znajdujący się na stronie:

szachy.cal24.pl-zapisy

Szczegółowe informacje o turniejach znajdują się na stronie:

szachy.cal24.pl-ogłoszenie

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.