Wyróżnienia na I Tuchowskiej Gali Sportu

W czwartek 21 września, odbyła się Pierwsza Gala Sportu w gminie Tuchów. Wydarzenie było okazją do podsumowania gminnej rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2022/2023 oraz zaprezentowania sukcesów dzieci i młodzieży z klubów i szkół z terenu gminy Tuchów, które brały udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim lub ogólnopolskim i międzynarodowym.

W rywalizacji sportowej nasz szkoła zajęła wysokie III miejsce !!! Gratulujemy panom Józefowi Szaremu i Januszowi Porębie – sukces prowadzonej przez nich młodzieży jest również efektem ich cichej, codziennej pracy.

Na gali został wyróżniony uczeń klasy VII a Maksymilian Bernal, który na co dzień trenuje w UKS 4Bike, ale również reprezentuje naszą szkołę, a ostatnio w finale powiatowym Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w kolarstwie górskim MTB zajął I miejsce.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.