Miła końcówka listopada – Dzień Życzliwości i Dzień Pluszowego Misia

Szczęściem jest móc pomagać innym. Dzień Życzliwości 21 listopada, był dla nas wszystkich szczególnie radosny. Mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w akcji: ,,Szkoło Pomóż i Ty”. Dzięki Waszej ofiarności, Samorządowi Uczniowskiemu udało się zgromadzić środki pieniężne na rzecz Fundacji dla osób Niewidomych i Niepełnosprawnych. Dziękujemy i prosimy o więcej!

W piątek 24 listopada nasza szkoła zamieniła się w Królestwo Pluszowego Misia. Pluszaki opanowały cały budynek! To była prawdziwa inwazja!

W tym dniu, uczniowie kl. 0-III obejrzeli prezentację multimedialną oraz wzięli udział w quizie na temat popularnych misiów – postaci literackich i filmowych. Dzieci przygotowały również piękne prace plastyczne, które później mogliśmy podziwiać na szkolnej wystawie. Wszyscy mali artyści zostali uhonorowani dyplomem dla “Przyjaciela Pluszowego Misia”. Zapraszamy do fotogalerii.