Program Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka

1 czerwca zapraszamy na imprezę rodzinną z okazji Dnia Matki i Ojca

oraz Dnia Dziecka.

Program imprezy:

od godz. 9:00 – 14:00 odbywać się będą zawody sportowe dla klas 4-6 SP oraz klas I-III Gimnazjum.

W tym czasie uczniowie Gimnazjum przygotowywać będą “przekąski na zdrowo i kolorowo”.

14:00 – 15:00 Akademia z okazji Dnia Mamy i Taty

ok. godz.15 – tej rozstrzygnięcie konkursu “Przekąski na zdrowo i kolorowo“, degustacja

W godz. 16:00 – 19:00 czynna będzie strefa rekreacyjna na boisku sportowym, plac zabaw, mała zjeżdżalnia dmuchana,  przejażdżki quadem, pokaz i prezentacja wozu oraz sprzętu strażackiego , ognisko integracyjne wspólne dla wszystkich (każdy otrzyma kiełbaskę i piecze  we własnym zakresie, kije do smażenia będą przygotowane przy ognisku wraz ze stolikiem obsługowym (pieczywo i inne dodatki)

W czasie imprezy będzie możliwość zakupu lodów włoskich i innych (we własnym zakresie)

Każdy z uczniów otrzymuje dodatkowo poczęstunek (coś słodkiego i napój) ufundowane przez  Radę Rodziców.

O godz 18. 00 towarzyski mecz piłki nożnej ,, Ojcowie z uczniami Zespołu Szkól”

Zapraszamy również na loterię fantową .