Nowy rok szkolny

Wybiła już godzina.
Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem…
Życzę wam wszystkim na początek
Roku szkolnego – samych szóstek i piątek

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023 wszystkim naszym uczniom życzymy osiągania, jak najlepszych wyników w zdobywaniu wiedzy, rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań; ósmoklasistom życzymy powodzenia na czekających ich egzaminach, a pierwszoklasiści niech pamiętają, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Rodzicom i Opiekunom życzymy dobrej współpracy z Panią Dyrektor i gronem pedagogicznym, niech osiągnięcia Waszych dzieci przyniosą Państwu wiele satysfakcji.

Wszystkim życzymy, aby nowy rok szkolny 2022/2023 był pełen sukcesów zarówno w zdobywaniu wiedzy, pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym.

W nadchodzącym roku szkolnym niech towarzyszy Wam (i Nam) ten obrazek:

i pamiętajcie, że:

” jeszcze tylko: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i… Wakacje, znów będą wakacje” !!!

Pedagog: Anna Zaucha