Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar uroczystości szkolnych. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W związku z powyższym w naszej szkole w piątek 19 stycznia odbyła się uroczysta akademia dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy I – III. Na początku pani dyrektor Anna Sajdak w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitała Szanownych Gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta:,, Kochane Babcie , drodzy Dziadkowie życzę Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech miłość jaką obdarzają Państwa najbliżsi napełnia młodzieńczą energią oraz uśmiechem na każdy kolejny dzień życia. Babcia i Dziadek to skarb, który każdy wnuk powinien pielęgnować. I tego Państwu życzymy.

Dziękujemy, że jesteście!”

Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali ,, STO LAT …”, złożyli przybyłym Babciom i Dziadkom życzenia i wręczyli wzruszonym gościom prezenty.

Babcie i Dziadkowie mogli spędzić mile czas przy kawie, herbatce i pysznym ciasteczku. Za przygotowanie poczęstunku bardzo serdecznie dziękujemy naszym Rodzicom ❤️ którzy dla szkoły są ogromnym wsparciem. Za przygotowanie dzieci, dekoracji oraz czuwanie nad występem dziękujemy p. Lucynie Cich, p. Urszuli Bajorek, p. Małgorzacie Cich oraz p. Barbarze Boratyńskiej.

Dyrektor Szkoły – Anna Sajdak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.