Eliminacje w ramach OTWP

We wtorek, 14 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wyniki eliminacji:

Kat. IV – VI
I miejsce – Adam Libront
II miejsce – Igor Grzywacz
III miejsce – Marcel Piotrowski

Kat. VII – VIII
I miejsce – Patryk Gogola
II miejsce – Monika Bajorek – Grzegorz Przybyła

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie. Serdeczne podziękowania kierujemy dla przedstawicieli OSP Burzyn za obecność oraz ufundowanie nagród.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (OTWP) ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.