Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki z Robertem Makłowiczem

Dyskusyjny Klub Książki  z Robertem Makłowiczem

W piątek 11 maja w Tuchowie odbyło się spotkanie z Robertem Makłowiczem.

To pochodzący z Krakowa popularny dziennikarz, historyk oraz autor książek i felietonów. Prowadzi program „Makłowicz w drodze”, będący trzecią odsłoną autorskiego, kulinarno-podróżniczego programu, w którym proponuje widzom zwiedzanie świata poprzez pryzmat kulinariów. Potrafi niezwykle fascynująco opowiadać o kuchni danego kraju w kontekście jego historii i obyczajów. Nie inaczej było w Tuchowie. Wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja o naszych narodowych potrawach, o naszej kulturze i obyczajach. O tym, co lubimy, a czego się wstydzimy. Sala widowiskowa Domu Kultury, w której odbyło się spotkanie, była wypełniona po brzegi. Na zakończenie uczestnicy mieli możliwość zakupu książek z autografem oraz mogli zrobić sobie pamiątkową fotografię.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.