Prośba

W poniedziałek doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego ucierpiał uczeń naszej szkoły, z klasy III. Obecnie przebywa w szpitalu w Prokocimiu, na OIOM-ie.

W niedzielę o 15.00 w Burzynie zostanie odprawiona Msza Św. w jego intencji. Pamiętajcie również o Brunie w Waszych codziennych modlitwach.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2020/2021 będzie odprawiona o godz. 8:00 w kościele parafialnym, a następnie około godz. 9:15 klasy IV – VIII spotykają się na sali gimnastycznej;

Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I, II i III spotykają się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Listy gratulacyjne w tym roku zostaną do Państwa wysłane pocztą.

Stypendium Burmistrza Tuchowa


Termin składania wniosków o „Stypendium Burmistrza Tuchowa” do 10 lipca 2021 r.

Stypendium może być przyznane uczniom za wysokie wyniki w nauce, którzy mają wzorową ocenę z zachowania oraz uzyskali średnią ocen z obowiązujących zajęć edukacyjnych:
a. w klasach IV – VI śr. 5,6
b. w klasach VII – VIII śr. 5,3

Dokumenty do pobrania:

Mistrzostwa Szkoły w szachach – wyniki

23 czerwca rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły w szachach. Do rywalizacji stanęło 14 dzieci z klas 1-7 (10 chłopców i 4 dziewczęta). Chłopcy i dziewczęta grali w jednej grupie, zaś po zakończeniu turnieju zostały wyłonione osobne klasyfikacje.

Młodzi szachiści zagrali 7 rund tempem P’15.

W grupie dziewcząt Mistrzynią Szkoły została Oliwia Sowiżdżał z klasy 7a, która wygrała też cały turniej gromadząc komplet punktów. Drugie miejsce zajęła Anna Dudek z klasy 7a, a trzecia była Emilia Pypeć z klasy 6.

Wśród chłopców Mistrzem Szkoły został Grzegorz Gniadek z klasy 7a. Drugi był Nikodem Sowiżdżał z klasy 5, a trzecie miejsce zajął Adam Dudek z klasy 7a.

W klasyfikacji klas 1-3 zwyciężył Marcin Sowiżdżał z klasy 2. Drugie miejsce zajął Adrian Bąk z klasy 2, a trzecie Igor Bąk z klasy 1.

Fotografie z zawodów – wykonane przez Panią Annę Sajdak – znajdują się na profilu Facebookowym naszej szkoły.

Janusz Poręba