IX Gminny Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

Pismo od Organizatorów:

Już po raz dziewiąty mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału
w Gminnym Konkursie Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej, który zostanie rozstrzygnięty 17 grudnia 2021 r. o godzinie 9:00 w sali widowiskowej tuchowskiego Domu Kultury. W sytuacji ewentualnych ograniczeń, związanych z pandemią, konkurs zostanie przeprowadzony online o czym poinformujemy  telefonicznie. Mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie i spotkamy się
w Tuchowie.

Mamy dla Państwa propozycję. Jeśli ktoś z uczestników chciałby zaprezentować polską kolędę, poza konkursem, prosimy o informację. Można je będzie zaśpiewać w trakcie obrad Jury  przed rozdaniem dyplomów i nagród.

W załączeniu przesyłamy regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dokumenty są dostępne również na stronie Szkoły Podstawowej w Tuchowie www.sp.tuchow.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Organizatorzy

Komentarze są wyłączone.