Realizacja programu „ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO”

W ramach IV edycji programu edukacyjnego „ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO” 29 listopada 2013  roku uczniowie klasy drugiej gimnazjum na lekcji  techniki podjęli się przyrządzenia potraw z książki „Przepisy dla każdego” cz. 2. Chłopcy wybrali trzy propozycje na pełnowartościowe posiłki:

– pastę jajeczną z rybą – propozycja na śniadanie;

– domowego hot-doga – propozycja na śniadanie;

– pełnoziarniste muffiny – propozycja na podwieczorek.

 Naszym celem jest pokazanie, że zdrowe odżywianie może być smaczne i proste. Jeśli spróbujesz, zyskasz nie tylko zdrowie i dobre samopoczucie, ale nawet lepsze wyniki w nauce! Wspólne gotowanie jest także dobrą zabawą i uczy współpracy w grupie.

Jak potrawy były przygotowywane oraz efekty pracy można zobaczyć w załączonej galerii.

GALERIA

100_0009

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.