Spotkanie z artystami

Dnia 28.01.2014r. gościliśmy w szkole trzech tuchowskich artystów : p. Władysława Sukiennika, p. Kazimierza Karwata i p. Wiktora Chrzanowskiego .

Spotkanie przygotowali p. Dorota Rogowska i P. Tomasz Dudek. Po ogólnej prezentacji gości odbyły się spotkania warsztatowe. Pan W. Sukiennik zapoznał klasę V z rzeźbą oraz warsztatem pracy rzeźbiarza. Pan K. Karwat przez 3 godziny opowiadał kl.4 i kl.6. o malarstwie, poezji, rzeźbie oraz swoim artystycznym życiu. Pan W. Chrzanowski przybliżył gimnazjalistom tajniki fotografii.

Wszyscy uczniowie byli pod wielkim wrażeniem spotkania, z zainteresowaniem słuchali tego co zaprezentowali im artyści, zadawali mnóstwo pytań.

Mamy nadzieję , że u niektórych pojawiły się nowe pasje – związane ze sztuką.

GALERIA

SONY DSC

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.