Wyjście na bajkę muzyczną

W dniu 31 maja 2017r. uczniowie klas początkowych („0”, I, II, IIIa i IIIb) Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka udali się wraz z opiekunami do Domu Kultury w Tuchowie na bajkę muzyczną pt. „Sklep z zabawkami” przygotowaną i wystawioną przez uczniów  Szkoły Muzycznej I st. W Tuchowie.  W bajce tej zaczarowane zabawki ożywają nocą, tuż po zamknięciu sklepu. Na półkach sklepowych można spotkać żołnierzyki, drewniane lalki, pajacyki, miłe kotki, ciągle zaspane misie i laleczkę w pozytywce. Mają swoje ulubione zabawy, melodie, mają tu też swoich przyjaciół. Wraz z nadejściem poranka nieruchomieją i znów udają nieczułe przedmioty…

Ku naszej radości w przedstawieniu brali udział uczniowie naszej szkoły: Albert i Amelka Bajorek, Ola Burza, Ania Dudek, Nicola Więcek. Serdecznie gratulujemy im odwagi i z niecierpliwością czekamy na kolejne ich występy!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.