Dzień Edukacji Narodowej A. D. 2017

W dniu 13 października miała miejsce szkolna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz uroczystość ślubowania i pasowania dzieci, które od września uczęszczają do naszej szkoły na pełnoprawnych jej uczniów. Każdy z nich otrzymał teczkę na przyszłe świadectwa i dyplomy, pamiątkowy biret oraz swoją pierwszą legitymację szkolną. Jest to już drugi rocznik w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy możemy pochwalić się dwoma oddziałami klasy pierwszej!

Uroczystość uświetniły występy uczniów ze starszych klas, w tym prezentacja utworów muzyki klasycznej w wykonaniu Amelii Bajorek (skrzypce): „Spanish Serenade” C. Bohma, Anny Dudek (fortepian): „Walc Mignone” i „Menuet” J. Kriegera, wokalne popisy Ady Ustjanowskiej i Julii Bernal, skrzypcowa aranżacja hitu tegorocznych wakacji “Despacito” w wykonaniu Aleksandry Burzy oraz dwa układy taneczne przygotowane przez naszych utalentowanych szóstoklasistów.

Z okazji obchodzonego tego dnia Święta Edukacji Narodowej zasłużonym pracownikom oświaty i administracji naszej szkoły zostały wręczone nagrody Pani Dyrektor.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w organizację tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej i uroczystości pasowania “pierwszaków” serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów dydaktycznych!

GALERIA

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.