Dyskusyjny Klub Książki na Targach Książki w Krakowie – sprawozdanie z wyjazdu

27 października 2017r. Dyskusyjny Klub Książki pod opieką pań Doroty Rogowskiej i Doroty Witalis miał możliwość uczestniczenia w Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Dla miłośników książek jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku.

Poszczególne wydawnictwa prezentują bogata ofertę dla czytelników. Można tu spotkać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach, posłuchać wykładów oraz oczywiście zakupić książki( może nawet z rąk naszych ulubionych pisarzy).

Ogromną atrakcją dla uczestników targów jest również stoisko znanego podróżnika i autora wielu książek – Wojciecha Cejrowskiego.

Dla czytelników książek romantycznych w tym roku przygotowano spotkanie z jednym z najpopularniejszych pisarzy na całym świecie – Nicholasem Sparksem.

Zdecydowanie nie ma osoby, która byłaby rozczarowana krakowskimi Targami Książek. Każdy znalazł coś dla siebie i radośnie spędził czas.

Adrianna Ustjanowska – ucz. kl.II G

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.