Wyniki konkursu “Płynie Wisła, płynie”

Z radością informujemy ,że do drugiego etapu konkursu plastycznego ” Dzieckiem być…” :„Płynie Wisła, płynie…” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa  zakwalifikowało się 4 uczniów naszej szkoły.

W kolejnym etapie Julia Kras – Kocoł, Michał Fiedor , Patryk Gogola oraz Piotr Synowiec udział wezmą w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie.

W dniu 6 lutego 2018 roku  o godzinie 9:00 uczestnicy konkursu będą brali udział w bezpłatnych, czterogodzinnych warsztatach, podczas których pod kierunkiem artystów – nauczycieli ZSP wykonają pracę zgodną z tematyką konkursu. Materiały na warsztaty zostaną zapewnione przez organizatora.

W czasie trwania warsztatów dla uczniów, nauczyciele – opiekunowie zostaną zaproszeni do udziału w seminarium oraz warsztatach, prowadzonych przez nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!!

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.